Naar de inhoud
Gamepeil

Super Mario Party

Computerspel van Nd Cube.

Super Mario Party kwam uit op 5 oktober 2018 en is te spelen op Switch.

Super Mario Party release date op Switch

De eerste release van Super Mario Party was op 5 oktober 2018 (8 jaar geleden).

PlatformTe spelen?Release date (NL/EU) of status
PS5 – Geen versie bekend in onze bron
Xbox Series X|S – Geen versie bekend in onze bron
Switch 2 – Geen versie bekend in onze bron
Switch Ja Ja, sinds 5 oktober 2018
PC – Geen versie bekend in onze bron

"Geen versie bekend" betekent dat het platform niet in onze bronnen staat; het is geen officiële ontkenning van de uitgever.

Plek in de Mario Party-serie

Super Mario Party is game 2 van de 4 uit de Mario Party-serie die wij volgen. De vorige was Mario Party 3 (7 december 2000), 17,8 jaar eerder.

Alle Mario Party games op volgorde

Veelgestelde vragen

Komt Super Mario Party op PS5?

In onze bronnen staat geen PS5-versie van Super Mario Party. De game is te spelen op Switch. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Komt Super Mario Party op de Switch 2?

In onze bronnen staat geen Switch 2-versie van Super Mario Party. De game is te spelen op Switch. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Wanneer kwam Super Mario Party uit?

Super Mario Party kwam uit op 5 oktober 2018.

Vergelijkbare games

Gekozen op serie, gedeelde genres en platforms.