Naar de inhoud
Gamepeil

Snufkin: Melody of Moominvalley

Computerspel uit 2024.

Snufkin: Melody of Moominvalley kwam uit op 7 maart 2024 en is te spelen op PS5, Switch, Xbox Series X|S en pc.

Steam-afbeelding van Snufkin: Melody of Moominvalley

Snufkin: Melody of Moominvalley release date op PS5, Switch, Xbox en pc

Snufkin: Melody of Moominvalley kwam uit op 7 maart 2024, 2 jaar en 7 maanden geleden.

Niet alle platforms kregen de game tegelijk: de Xbox Series X|S-versie volgde 9 maanden na de PC-versie (17 december 2024).

PlatformTe spelen?Release date (NL/EU) of status
PS5 Ja Ja, sinds 17 december 2024
Xbox Series X|S Ja Ja, sinds 17 december 2024
Switch 2 – Geen versie bekend in onze bron
Switch Ja Ja, sinds 7 maart 2024
PC Ja Ja, sinds 7 maart 2024

"Geen versie bekend" betekent dat het platform niet in onze bronnen staat; het is geen officiële ontkenning van de uitgever.

Waar gaat het over?

Join Snufkin in this musical adventure about restoring harmony and balance to Moominvalley, protecting it from the industrious Park Keeper.

Beschrijving van de uitgever uit de Steam-winkel. Een Nederlandse versie is er niet, dus dit is de oorspronkelijke tekst.

Wat kost Snufkin: Melody of Moominvalley en waar koop je het?

Op Steam kost Snufkin: Melody of Moominvalley nu € 9,99 in plaats van € 19,99: 50% korting.

De normale prijs ligt precies rond het midden van de adventure-games in onze database (€ 19,99).

Prijsverloop op Steam (2 meetdagen, 9 oktober 2026 tot 13 oktober 2026)
€ 9,79€ 14,99€ 20,199 oktober 202613 oktober 20269 oktober 2026: € 9,99 (normaal € 19,99)13 oktober 2026: € 9,99 (normaal € 19,99)

De prijs is in deze periode niet veranderd: € 9,99 op alle 2 meetdagen. Wij meten niet elke dag; tussen twee meetdagen kan de prijs anders zijn geweest.

Toon de meetpunten als tabel
DatumPrijsNormale prijs
9 oktober 2026€ 9,99€ 19,99
13 oktober 2026€ 9,99€ 19,99

Prijs van 13 oktober 2026 uit de Nederlandse Steam-winkel. Console-prijzen verschillen per winkel; die volgen we (nog) niet. Hoe je een aanbieding herkent, lees je bij Steam sale. Bekijk op Steam

Systeemeisen (system requirements) voor pc

Met minimaal 8 GB werkgeheugen vraagt Snufkin: Melody of Moominvalley meer dan de meeste games: de helft van de pc-games in onze database draait al op 6 GB.

MinimaalAanbevolen
BesturingssysteemWindows 10Windows 10
ProcessorIntel Core i5-3570K or AMD equivalentAMD Ryzen 7 1700X Eight-Core Processor
Geheugen8 GB RAM8 GB RAM
VideokaartNVIDIA GeForce GTX 780NVIDIA GeForce GTX 1070

Eisen van de uitgever, uit de Steam-winkel. Hoe je ze naast je eigen pc legt: systeemeisen lezen.

Veelgestelde vragen

Is Snufkin: Melody of Moominvalley er voor PS5?

Ja. Snufkin: Melody of Moominvalley is er voor PS5 sinds 17 december 2024.

Komt Snufkin: Melody of Moominvalley op de Switch 2?

In onze bronnen staat geen Switch 2-versie van Snufkin: Melody of Moominvalley. De game is te spelen op PS5, Switch, Xbox Series X|S en pc. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Wat kost Snufkin: Melody of Moominvalley?

In de Nederlandse Steam-winkel kost Snufkin: Melody of Moominvalley € 9,99 (normaal € 19,99, nu 50% korting), gezien op 13 oktober 2026. Prijzen van consoleversies verschillen per winkel; die volgen wij niet.

Wanneer kwam Snufkin: Melody of Moominvalley uit?

Snufkin: Melody of Moominvalley kwam uit op 7 maart 2024. De datum verschilt per platform; zie de tabel op deze pagina.

Vergelijkbare games

Gekozen op serie, gedeelde genres en platforms.