SNK vs. Capcom: SVC Chaos
Computerspel van SNK Playmore.
SNK vs. Capcom: SVC Chaos kwam uit op 13 november 2003 en is te spelen op pc.
SNK vs. Capcom: SVC Chaos release date op pc
De eerste release van SNK vs. Capcom: SVC Chaos was op 13 november 2003 (22 jaar en 11 maanden geleden).
| Platform | Te spelen? | Release date (NL/EU) of status |
|---|---|---|
| PS5 | – | Geen versie bekend in onze bron |
| Xbox Series X|S | – | Geen versie bekend in onze bron |
| Switch 2 | – | Geen versie bekend in onze bron |
| PC | Ja | Ja, sinds 20 juli 2024 (datum volgens Steam; kan door het tijdsverschil een dag afwijken) |
"Geen versie bekend" betekent dat het platform niet in onze bronnen staat; het is geen officiële ontkenning van de uitgever.
Waar gaat het over?
Legendes van SNK en CAPCOM strijden tegen elkaar in deze met sterren bezaaide, cross-over vechtgame! De arcadehit SVC CHAOS uit 2003 is terug en is beter dan ooit!
Beschrijving van de uitgever uit de Steam-winkel. Een Nederlandse versie is er niet, dus dit is de oorspronkelijke tekst.
Wat kost SNK vs. Capcom: SVC Chaos en waar koop je het?
In de Nederlandse Steam-winkel kost SNK vs. Capcom: SVC Chaos € 19,99.
De normale prijs ligt precies rond het midden van de vechtspel-games in onze database (€ 19,99).
De prijs is in deze periode niet veranderd: € 19,99 op alle 2 meetdagen. Wij meten niet elke dag; tussen twee meetdagen kan de prijs anders zijn geweest.
Toon de meetpunten als tabel
| Datum | Prijs | Normale prijs |
|---|---|---|
| 9 oktober 2026 | € 19,99 | € 19,99 |
| 13 oktober 2026 | € 19,99 | € 19,99 |
Prijs van 13 oktober 2026 uit de Nederlandse Steam-winkel. Console-prijzen verschillen per winkel; die volgen we (nog) niet. Hoe je een aanbieding herkent, lees je bij Steam sale. Bekijk op Steam
Systeemeisen (system requirements) voor pc
SNK vs. Capcom: SVC Chaos is zuinig: minimaal 2 GB werkgeheugen, minder dan de 6 GB die de middelste pc-game in onze database vraagt.
Reken op 270 MB vrije schijfruimte (de middelste game in onze database vraagt 25 GB).
| Minimaal | Aanbevolen | |
|---|---|---|
| Besturingssysteem | Windows 10 | Windows 10 |
| Processor | Dual Core with Hyper-Threading | Quad Core+ |
| Geheugen | 2 GB RAM | 2 GB RAM |
| Videokaart | Nvidia GeForce GTX 970 / AMD RX 480 | Nvidia GeForce GTX 1070 |
| Opslag | 270 MB beschikbare ruimte | 270 MB beschikbare ruimte |
Eisen van de uitgever, uit de Steam-winkel. Hoe je ze naast je eigen pc legt: systeemeisen lezen.
Veelgestelde vragen
Komt SNK vs. Capcom: SVC Chaos op PS5?
In onze bronnen staat geen PS5-versie van SNK vs. Capcom: SVC Chaos. De game is te spelen op pc. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.
Komt SNK vs. Capcom: SVC Chaos op de Switch 2?
In onze bronnen staat geen Switch 2-versie van SNK vs. Capcom: SVC Chaos. De game is te spelen op pc. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.
Wat kost SNK vs. Capcom: SVC Chaos?
In de Nederlandse Steam-winkel kost SNK vs. Capcom: SVC Chaos € 19,99, gezien op 13 oktober 2026. Prijzen van consoleversies verschillen per winkel; die volgen wij niet.
Wanneer kwam SNK vs. Capcom: SVC Chaos uit?
SNK vs. Capcom: SVC Chaos kwam uit op 13 november 2003.
Vergelijkbare games
Gekozen op serie, gedeelde genres en platforms.
Street Fighter X Tekken
12PEGI6 maart 2012
PCiOS
Injustice: Gods Among Us
16PEGI19 april 2013
PS4PCiOSAndroid
Jump Force
12PEGI15 februari 2019
PS4SwitchXbox OnePC
The Rumble Fish 2
12PEGImaart 2005
PS5PS4SwitchSwitch 2Xbox Series X|S
Marvel: Ultimate Alliance
12PEGI24 oktober 2006
PS4PC
Garou: Mark of the Wolves
26 november 1999
PS4SwitchPCiOSAndroid