Naar de inhoud
Gamepeil

Princess Peach: Showtime!

Computerspel uit 2024.

7PEGI Switch

Princess Peach: Showtime! kwam uit op 22 maart 2024 en is te spelen op Switch.

Princess Peach: Showtime! release date op Switch

Princess Peach: Showtime! kwam uit op 22 maart 2024, 2 jaar en 7 maanden geleden.

PlatformTe spelen?Release date (NL/EU) of status
PS5 – Geen versie bekend in onze bron
Xbox Series X|S – Geen versie bekend in onze bron
Switch 2 – Geen versie bekend in onze bron
Switch Ja* Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt
PC – Geen versie bekend in onze bron

* Onze bron (Wikidata) noemt dit platform, maar zonder eigen datum. Sinds wanneer die versie te koop is, kunnen wij daarmee niet zeggen.

"Geen versie bekend" betekent dat het platform niet in onze bronnen staat; het is geen officiële ontkenning van de uitgever.

Princess Peach: Showtime! leeftijd: PEGI 7

Princess Peach: Showtime! heeft PEGI 7: geschikt vanaf 7 jaar. Er kunnen enigszins enge scènes of geluiden in zitten, of heel mild geweld dat niet realistisch is.

Bron: Wikidata. Zo werkt PEGI

Veelgestelde vragen

Komt Princess Peach: Showtime! op PS5?

In onze bronnen staat geen PS5-versie van Princess Peach: Showtime!. De game is te spelen op Switch. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Komt Princess Peach: Showtime! op de Switch 2?

In onze bronnen staat geen Switch 2-versie van Princess Peach: Showtime!. De game is te spelen op Switch. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Wanneer kwam Princess Peach: Showtime! uit?

Princess Peach: Showtime! kwam uit op 22 maart 2024.

Voor welke leeftijd is Princess Peach: Showtime!?

Princess Peach: Showtime! heeft PEGI 7: geschikt vanaf 7 jaar. Er kunnen enigszins enge scènes of geluiden in zitten, of heel mild geweld dat niet realistisch is.

Vergelijkbare games

Gekozen op serie, gedeelde genres en platforms.