Naar de inhoud
Gamepeil

Killer Instinct

Computerspel uit 1994.

16PEGI Xbox One

Killer Instinct kwam uit op 21 september 1995 en is te spelen op Xbox One.

Killer Instinct release date op Xbox

De eerste release van Killer Instinct was op 21 september 1995 (31 jaar en 1 maand geleden).

PlatformTe spelen?Release date (NL/EU) of status
PS5 – Geen versie bekend in onze bron
Xbox Series X|S – Geen versie bekend in onze bron
Xbox One Ja* Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt
Switch 2 – Geen versie bekend in onze bron
PC – Geen versie bekend in onze bron

* Onze bron (Wikidata) noemt dit platform, maar zonder eigen datum. Sinds wanneer die versie te koop is, kunnen wij daarmee niet zeggen.

"Geen versie bekend" betekent dat het platform niet in onze bronnen staat; het is geen officiële ontkenning van de uitgever.

Killer Instinct leeftijd: PEGI 16

Killer Instinct heeft PEGI 16: geschikt vanaf 16 jaar. Geweld of seks ziet er ongeveer uit zoals in het echt, en er kunnen drugs, roken of stevig grof taalgebruik in voorkomen.

  • Geweld: er wordt gevochten of geschoten. Hoe realistisch dat mag zijn, hangt af van de leeftijdsgrens.

Bron: Wikidata. Zo werkt PEGI

Veelgestelde vragen

Komt Killer Instinct op PS5?

In onze bronnen staat geen PS5-versie van Killer Instinct. De game is te spelen op Xbox One. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Komt Killer Instinct op de Switch 2?

In onze bronnen staat geen Switch 2-versie van Killer Instinct. De game is te spelen op Xbox One. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Wanneer kwam Killer Instinct uit?

Killer Instinct kwam uit op 21 september 1995.

Voor welke leeftijd is Killer Instinct?

Killer Instinct heeft PEGI 16: geschikt vanaf 16 jaar. Geweld of seks ziet er ongeveer uit zoals in het echt, en er kunnen drugs, roken of stevig grof taalgebruik in voorkomen.

Vergelijkbare games

Gekozen op serie, gedeelde genres en platforms.