Naar de inhoud
Gamepeil

Hatsune Miku: Colorful Stage!

Computerspel uit 2020.

Hatsune Miku: Colorful Stage! kwam uit op 30 september 2020 (Japan) en is te spelen op iOS en Android.

Hatsune Miku: Colorful Stage! release date op mobiel

Hatsune Miku: Colorful Stage! kwam uit op 30 september 2020, 6 jaar geleden.

Die datum geldt voor Japan; een eigen Europese datum voor de eerste versie staat niet in onze bron.

PlatformTe spelen?Release date (NL/EU) of status
PS5 – Geen versie bekend in onze bron
Xbox Series X|S – Geen versie bekend in onze bron
Switch 2 – Geen versie bekend in onze bron
PC – Geen versie bekend in onze bron
iOS Ja* Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt
Android Ja* Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt

* Onze bron (Wikidata) noemt dit platform, maar zonder eigen datum. Sinds wanneer die versie te koop is, kunnen wij daarmee niet zeggen.

"Geen versie bekend" betekent dat het platform niet in onze bronnen staat; het is geen officiële ontkenning van de uitgever.

Veelgestelde vragen

Komt Hatsune Miku: Colorful Stage! op PS5?

In onze bronnen staat geen PS5-versie van Hatsune Miku: Colorful Stage!. De game is te spelen op iOS en Android. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Wanneer kwam Hatsune Miku: Colorful Stage! uit?

Hatsune Miku: Colorful Stage! kwam uit op 30 september 2020 (Japan).

Vergelijkbare games

Gekozen op serie, gedeelde genres en platforms.