Halo Infinite
Computerspel uit 2021.
Halo Infinite kwam uit op 8 december 2021 en is te spelen op Xbox Series X|S, Xbox One en pc.
Halo Infinite release date op Xbox en pc
Halo Infinite kwam uit op 8 december 2021, 4 jaar en 10 maanden geleden.
| Platform | Te spelen? | Release date (NL/EU) of status |
|---|---|---|
| PS5 | – | Geen versie bekend in onze bron |
| Xbox Series X|S | Ja* | Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt |
| Xbox One | Ja* | Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt |
| Switch 2 | – | Geen versie bekend in onze bron |
| PC | Ja* | Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt |
* Onze bron (Wikidata) noemt dit platform, maar zonder eigen datum. Sinds wanneer die versie te koop is, kunnen wij daarmee niet zeggen.
"Geen versie bekend" betekent dat het platform niet in onze bronnen staat; het is geen officiële ontkenning van de uitgever.
Halo Infinite leeftijd: PEGI 16
Halo Infinite heeft PEGI 16: geschikt vanaf 16 jaar. Geweld of seks ziet er ongeveer uit zoals in het echt, en er kunnen drugs, roken of stevig grof taalgebruik in voorkomen.
- Geweld: er wordt gevochten of geschoten. Hoe realistisch dat mag zijn, hangt af van de leeftijdsgrens.
- In-game aankopen: je kunt in de game met echt geld iets kopen, zoals skins, extra levels of een seizoenspas. Soms zitten daar willekeurige items (loot boxes) tussen.
Bron: Wikidata. Zo werkt PEGI
Reviews: wat vinden recensenten en spelers?
Op Metacritic, dat recensies van vakbladen middelt, staat Halo Infinite op 82/100 (pc-versie).
Wij schrijven zelf geen recensies; dit zijn de cijfers van Metacritic (via Wikidata of Steam) en van Steam.
Plek in de Halo-serie
Halo Infinite is game 10 van de 11 uit de Halo-serie die wij volgen. De vorige was Halo Wars 2 (21 februari 2017), 4,8 jaar eerder.
Veelgestelde vragen
Komt Halo Infinite op PS5?
In onze bronnen staat geen PS5-versie van Halo Infinite. De game is te spelen op Xbox Series X|S, Xbox One en pc. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.
Komt Halo Infinite op de Switch 2?
In onze bronnen staat geen Switch 2-versie van Halo Infinite. De game is te spelen op Xbox Series X|S, Xbox One en pc. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.
Wanneer kwam Halo Infinite uit?
Halo Infinite kwam uit op 8 december 2021.
Voor welke leeftijd is Halo Infinite?
Halo Infinite heeft PEGI 16: geschikt vanaf 16 jaar. Geweld of seks ziet er ongeveer uit zoals in het echt, en er kunnen drugs, roken of stevig grof taalgebruik in voorkomen.
Vergelijkbare games
Gekozen op serie, gedeelde genres en platforms.
Halo: Campaign Evolved
16PEGI28 juli 2026
PS5Xbox Series X|SPC
Halo: The Master Chief Collection
11 november 2014
Xbox Series X|SXbox OnePC
Halo 5: Guardians
27 oktober 2015
Xbox One
Halo 4
16PEGI6 november 2012
Xbox One
Halo: Combat Evolved Anniversary
15 november 2011
Xbox OnePC
Halo: Combat Evolved
16PEGI15 november 2001
Xbox Series X|SXbox OnePC