Naar de inhoud
Gamepeil

Call of Duty: Black Ops 4

Computerspel uit 2018.

18PEGI PS4Xbox OnePC

Call of Duty: Black Ops 4 kwam uit op 12 oktober 2018 en is te spelen op PS4, Xbox One en pc.

Call of Duty: Black Ops 4 release date op PS4, Xbox en pc

Call of Duty: Black Ops 4 kwam uit op 12 oktober 2018, 8 jaar geleden.

PlatformTe spelen?Release date (NL/EU) of status
PS5 – Geen versie bekend in onze bron
PS4 Ja* Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt
Xbox Series X|S – Geen versie bekend in onze bron
Xbox One Ja* Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt
Switch 2 – Geen versie bekend in onze bron
PC Ja* Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt

* Onze bron (Wikidata) noemt dit platform, maar zonder eigen datum. Sinds wanneer die versie te koop is, kunnen wij daarmee niet zeggen.

"Geen versie bekend" betekent dat het platform niet in onze bronnen staat; het is geen officiële ontkenning van de uitgever.

Call of Duty: Black Ops 4 leeftijd: PEGI 18

Call of Duty: Black Ops 4 heeft PEGI 18: alleen voor volwassenen. Er zit grof geweld in, geweld tegen weerloze personages, of expliciete inhoud zoals drugsgebruik of seks.

Bron: Wikidata. Zo werkt PEGI

Reviews: wat vinden recensenten en spelers?

Op Metacritic, dat recensies van vakbladen middelt, scoort de game 85/100 op Xbox One, 83/100 op PS4 en 83/100 op pc.

Wij schrijven zelf geen recensies; dit zijn de cijfers van Metacritic (via Wikidata of Steam) en van Steam.

Plek in de Call of Duty-serie

Call of Duty: Black Ops 4 is game 12 van de 22 uit de Call of Duty-serie die wij volgen. De vorige was Call of Duty: WWII (3 november 2017), 11 maanden eerder.

Alle Call of Duty games op volgorde

Veelgestelde vragen

Komt Call of Duty: Black Ops 4 op PS5?

In onze bronnen staat geen PS5-versie van Call of Duty: Black Ops 4. De game is te spelen op PS4, Xbox One en pc. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Komt Call of Duty: Black Ops 4 op de Switch 2?

In onze bronnen staat geen Switch 2-versie van Call of Duty: Black Ops 4. De game is te spelen op PS4, Xbox One en pc. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Wanneer kwam Call of Duty: Black Ops 4 uit?

Call of Duty: Black Ops 4 kwam uit op 12 oktober 2018.

Voor welke leeftijd is Call of Duty: Black Ops 4?

Call of Duty: Black Ops 4 heeft PEGI 18: alleen voor volwassenen. Er zit grof geweld in, geweld tegen weerloze personages, of expliciete inhoud zoals drugsgebruik of seks.

Vergelijkbare games

Gekozen op serie, gedeelde genres en platforms.