Angry Birds Space
Computerspel van Rovio Entertainment.
Angry Birds Space kwam uit op 22 maart 2012 en is te spelen op pc, iOS en Android.
Angry Birds Space release date op pc en mobiel
De eerste release van Angry Birds Space was op 22 maart 2012 (14 jaar en 7 maanden geleden).
| Platform | Te spelen? | Release date (NL/EU) of status |
|---|---|---|
| PS5 | – | Geen versie bekend in onze bron |
| Xbox Series X|S | – | Geen versie bekend in onze bron |
| Switch 2 | – | Geen versie bekend in onze bron |
| PC | Ja* | Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt |
| iOS | Ja* | Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt |
| Android | Ja* | Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt |
* Onze bron (Wikidata) noemt dit platform, maar zonder eigen datum. Sinds wanneer die versie te koop is, kunnen wij daarmee niet zeggen.
"Geen versie bekend" betekent dat het platform niet in onze bronnen staat; het is geen officiële ontkenning van de uitgever.
Waar gaat het over?
The #1 mobile game of all time blasts off into space! Play over 300 interstellar levels across 10 planets! Whether it’s the icy orbs of Cold Cuts, the volcanic explosiveness of Red Planet, Utopia – a planet made entirely of junk food, or the new Brass Hogs episode ruled by evil Hektor Porko, each episode offers intergalactic fun at every...
Beschrijving van de uitgever uit de Steam-winkel. Een Nederlandse versie is er niet, dus dit is de oorspronkelijke tekst.
Wat kost Angry Birds Space en waar koop je het?
Angry Birds Space heeft een Steam-pagina, maar de Nederlandse winkel toont op dit moment geen prijs (de game is mogelijk niet los te koop of nog niet verschenen).
Prijs van 9 oktober 2026 uit de Nederlandse Steam-winkel. Console-prijzen verschillen per winkel; die volgen we (nog) niet. Hoe je een aanbieding herkent, lees je bij Steam sale. Bekijk op Steam
Angry Birds Space leeftijd: PEGI 3
Angry Birds Space heeft PEGI 3: geschikt voor alle leeftijden. Er mag hooguit heel mild, komisch geweld in zitten, bijvoorbeeld in een tekenfilmstijl, en geen geluiden of beelden die jonge kinderen bang maken.
Bron: Steam. Zo werkt PEGI
Systeemeisen (system requirements) voor pc
| Minimaal | |
|---|---|
| Processor | 1 GHz |
Eisen van de uitgever, uit de Steam-winkel. Hoe je ze naast je eigen pc legt: systeemeisen lezen.
Plek in de Angry Birds-serie
Angry Birds Space is game 3 van de 10 uit de Angry Birds-serie die wij volgen. De vorige was Angry Birds Friends (13 februari 2012), 38 dagen eerder.
Veelgestelde vragen
Komt Angry Birds Space op PS5?
In onze bronnen staat geen PS5-versie van Angry Birds Space. De game is te spelen op pc, iOS en Android. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.
Komt Angry Birds Space op de Switch 2?
In onze bronnen staat geen Switch 2-versie van Angry Birds Space. De game is te spelen op pc, iOS en Android. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.
Wanneer kwam Angry Birds Space uit?
Angry Birds Space kwam uit op 22 maart 2012.
Voor welke leeftijd is Angry Birds Space?
Angry Birds Space heeft PEGI 3: geschikt voor alle leeftijden. Er mag hooguit heel mild, komisch geweld in zitten, bijvoorbeeld in een tekenfilmstijl, en geen geluiden of beelden die jonge kinderen bang maken.
Vergelijkbare games
Gekozen op serie, gedeelde genres en platforms.
Bad Piggies
3PEGI27 september 2012
PCiOSAndroid
Angry Birds Star Wars
8 november 2012
PS4Xbox OnePCiOSAndroid
Angry Birds
11 december 2009
PCiOSAndroid
Angry Birds Friends
3PEGI13 februari 2012
iOSAndroid
Angry Birds Star Wars II
18 september 2013
PCiOSAndroid
Angry Birds Stella
4 september 2014
iOSAndroid