Naar de inhoud
Gamepeil

Among the Sleep

Computerspel uit 2014.

12PEGI PS4SwitchXbox OnePCMacLinux

Among the Sleep kwam uit op 29 mei 2014 en is te spelen op PS4, Switch, Xbox One en pc.

Steam-afbeelding van Among the Sleep

Among the Sleep release date op PS4, Switch, Xbox en pc

De eerste release van Among the Sleep was op 29 mei 2014 (12 jaar en 5 maanden geleden).

PlatformTe spelen?Release date (NL/EU) of status
PS5 – Geen versie bekend in onze bron
PS4 Ja* Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt
Xbox Series X|S – Geen versie bekend in onze bron
Xbox One Ja* Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt
Switch 2 – Geen versie bekend in onze bron
Switch Ja* Ja volgens onze bron; een eigen datum voor dit platform ontbreekt
PC Ja Ja, sinds 29 mei 2014 (datum volgens Steam; kan door het tijdsverschil een dag afwijken)

* Onze bron (Wikidata) noemt dit platform, maar zonder eigen datum. Sinds wanneer die versie te koop is, kunnen wij daarmee niet zeggen.

"Geen versie bekend" betekent dat het platform niet in onze bronnen staat; het is geen officiële ontkenning van de uitgever.

Waar gaat het over?

Among the Sleep: Enhanced Edition is een nieuwe, verbeterde versie van het bekroonde first-person horroravontuur. In dit spel zit je als jong kind gevangen in een bizarre nachtmerrie en ga je op zoek naar je moeder.

Beschrijving van de uitgever uit de Nederlandse Steam-winkel.

Wat kost Among the Sleep en waar koop je het?

De Steam-prijs van Among the Sleep is € 16,99.

De normale prijs ligt € 13,00 onder de middelste prijs van action-adventure-games in onze database (€ 29,99).

Prijsverloop op Steam (2 meetdagen, 9 oktober 2026 tot 13 oktober 2026)
€ 15,63€ 16,99€ 18,359 oktober 202613 oktober 20269 oktober 2026: € 16,9913 oktober 2026: € 16,99

De prijs is in deze periode niet veranderd: € 16,99 op alle 2 meetdagen. Wij meten niet elke dag; tussen twee meetdagen kan de prijs anders zijn geweest.

Toon de meetpunten als tabel
DatumPrijsNormale prijs
9 oktober 2026€ 16,99€ 16,99
13 oktober 2026€ 16,99€ 16,99

Prijs van 13 oktober 2026 uit de Nederlandse Steam-winkel. Console-prijzen verschillen per winkel; die volgen we (nog) niet. Hoe je een aanbieding herkent, lees je bij Steam sale. Bekijk op Steam

Among the Sleep leeftijd: PEGI 12

Among the Sleep heeft PEGI 12: geschikt vanaf 12 jaar. Geweld tegen fantasiepersonages mag iets realistischer zijn, en er kan mild grof taalgebruik of lichte seksuele toespeling in voorkomen.

Bron: Steam. Zo werkt PEGI

Systeemeisen (system requirements) voor pc

Among the Sleep is zuinig: minimaal 2 GB werkgeheugen, minder dan de 6 GB die de middelste pc-game in onze database vraagt.

Reken op 2 GB vrije schijfruimte (de middelste game in onze database vraagt 25 GB).

MinimaalAanbevolen
BesturingssysteemWindowsXP SP2 or higherWindows 7 or higher
ProcessorDual core 2.4GHzQuadcore 2.5GHz
Geheugen2048 MB RAM4096 MB RAM
VideokaartVideo card with 512MB of VRAMVideo card with 1024MB of VRAM
Opslag2 GB beschikbare ruimte2 GB beschikbare ruimte

Eisen van de uitgever, uit de Steam-winkel. Hoe je ze naast je eigen pc legt: systeemeisen lezen.

Reviews: wat vinden recensenten en spelers?

Op Metacritic, dat recensies van vakbladen middelt, staat Among the Sleep op 66/100 (pc-versie).

Wij schrijven zelf geen recensies; dit zijn de cijfers van Metacritic (via Wikidata of Steam) en van Steam.

Veelgestelde vragen

Komt Among the Sleep op PS5?

In onze bronnen staat geen PS5-versie van Among the Sleep. De game is te spelen op PS4, Switch, Xbox One en pc. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Komt Among the Sleep op de Switch 2?

In onze bronnen staat geen Switch 2-versie van Among the Sleep. De game is te spelen op PS4, Switch, Xbox One en pc. Verandert dat, dan staat het hier na de volgende update.

Wat kost Among the Sleep?

In de Nederlandse Steam-winkel kost Among the Sleep € 16,99, gezien op 13 oktober 2026. Prijzen van consoleversies verschillen per winkel; die volgen wij niet.

Wanneer kwam Among the Sleep uit?

Among the Sleep kwam uit op 29 mei 2014.

Voor welke leeftijd is Among the Sleep?

Among the Sleep heeft PEGI 12: geschikt vanaf 12 jaar. Geweld tegen fantasiepersonages mag iets realistischer zijn, en er kan mild grof taalgebruik of lichte seksuele toespeling in voorkomen.

Vergelijkbare games

Gekozen op serie, gedeelde genres en platforms.